8 نکته مهم در طراحی سایت آموزشی

8نکته مهم در اموزش طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی

در این مقاله می خواهیم 8 نکته مهم در طراحی سایت آموزشی را مرور کنیم. یکی از چالش برانگیزترین انواع وب سایت ها برای طراحی و استقرار ، وب سایت های آموزشی موسسات هستند.

به عصر دیجیتال مدرن خوش آمدید ، جایی که فناوری و اینترنت در صف مقدم هستند. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، اینترنت از بسیاری جهات بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد. وقتی نوبت به راه اندازی یک مرکز تجاری یا تجاری می رسد. اینترنت به همان اندازه مهم است. موسسه شما با جذب دانشجو برای ثبت نام در دوره های شما رونق دارد.

مطمئن شوید که به اندازه کافی آنلاین هستید. وب سایت شما پایه و اساس شهرت شما در دنیای مدرن است. شما فقط یک فرصت برای برداشت اول دارید. 38٪ از کاربران حتی اگر سایت خیلی جذاب نباشد. آنها حتی با آنها تعامل نخواهند داشت.

واضح است که سرمایه گذاری در طراحی وب سایت آموزشی برای سازمان شما مهم است. در ادامه مقاله 8 نکته مهم در طراحی سایت آموزشی با ما همراه باشید.

طراحی سایت اموزشی بصورت رایگان

علت اهمیت طراحی وب سایت آموزشی

مطالعات نشان می دهد که تعداد دانش آموزان بالقوه تا سال 2026 ، 15٪ کاهش می یابد. آیا مدرسه شما می تواند 15٪ کاهش مالی و دانش آموز داشته باشد؟

دلیل اهمیت بسیار زیاد طراحی وب سایت با کیفیت بالاتر این است که هنگام تحقیق دانشجویان با وب سایت شما شروع می کنند. به آن به عنوان درب ورودی مدرسه یا دانشگاه خود فکر کنید. به طور کلی ، 76٪ دانش آموزان و سالمندان می گویند که برای کسب اطلاعات بیشتر با وب سایت شروع می کنند و سپس فرم ها را برای اطلاعات در مورد برنامه ، شرایط پذیرش و شرایط زندگی در دانشگاه پر می کنند. برنامه شما متناسب با نحوه تعامل دانش آموزان و استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط مدرسه یا دانشگاه شما است.

کلیدهای طراحی وبسایت آموزشی عالی

ایجاد یک طراحی عالی برای وب سایت مدرسه یا دانشگاه کار سختی نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مانند یک دانش آموز فکر کنید. آنها به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ چگونه اطلاعات ارائه شده را دوست دارند؟ و آیا آنها واقعاً می توانند اطلاعات مورد نظر و نیاز خود را بدست آورند؟

سه جنبه مهم طراحی وب آموزش عالی عبارتند از:

  • قابلیت استفاده: اینکه استفاده از سایت شما چقدر آسان است.
  • قابلیت دسترسی: هر فرد دارای معلولیت می تواند به اطلاعات وب سایت شما دسترسی پیدا کند.
  • تجربه کاربری : در کل تجربه تعامل با وب سایت خود ، از طراحی تا اطلاعات تا تعامل چگونه است!

قابلیت استفاده ، دسترسی و تجربه کاربر کلید طراحی یک وب سایت آموزش عالی است.

حال ، قبل از بررسی 8 نکته مهم در طراحی سایت آموزشی ، بیایید کمی به این سه کلید توجه کنیم.

قابلیت-استفاده

قابلیت استفاده

قابلیت استفاده این است که وب سایت شما برای هر شخصی که از آن بازدید می کند چقدر کاربرپسند است. این شامل چگونگی یادگیری آسان ، سرعت انجام بازدیدکننده برای انجام کارها ، اینکه آیا بازدید کننده می تواند اشتباهات را پس از دوره های عدم استفاده از وب سایت شما به خاطر بیاورد و استفاده از وب سایت شما چقدر لذت بخش یا ناامیدکننده است. .

علاوه بر این ، پاسخگو بودن بسیار مهم است. وب سایت شما باید صفحه مناسب را در عرض یک یا دو ثانیه روی هر دستگاه موبایلی بارگیری کند. اگر تأخیری رخ دهد یا طراحی به طور کامل در تلفن همراه ترجمه نشود ، خطر از دست دادن دانش آموزان بالقوه ای را که انتظار دسترسی سریع دارند ، دارید.

امروز ، میانگین دامنه توجه 8 ثانیه است. یعنی یک ثانیه از طول توجه 9 ثانیه ای ماهی قرمز کمتر است. به دلیل دسترسی فوری ، توانایی تمرکز ما برای مدت زمان طولانی در واقع کاهش یافته است. به عبارت دیگر ، شما 8 ثانیه وقت اضافی دارید تا بتوانید با وب سایت خود درگیر شوید.

قابلیت دسترسی

قابلیت دسترسی دیگر یک قانون حسن نیت را ارائه نمی دهد. هر فرد دارای معلولیت حق دسترسی به اطلاعات مشابه دیگران را دارد. اگر در طراحی وب سایت های عالی از این اصل کلیدی چشم پوشی کنید ، 11٪ بازدید دانشجویی و معلولیت خود را از دست خواهید داد. با اطمینان از قابل درک بودن ، قابل اجرا بودن ، قابل درک بودن و قدرتمند بودن وب سایت ، انطباق دسترسی را حفظ کنید.

تجربه کاربری

تجربه کاربر در تعریف شامل قابلیت استفاده و دسترسی است. اما چیز خیلی بیشتری وجود دارد. این طرز تفکر جامع درباره تعامل شامل کل تجربه بازدید کنندگان سایت شما ، چگونگی شناسایی و نیاز آنها به وب سایت شما ، چگونگی ایجاد احساس در طراحی وب سایت برای آنهاست و اگر شخصاً باشد و بهتر است برای وب سایت شما مفید باشد.

اکنون که کلیدهای طراحی یک وب سایت آموزشی را بررسی کردیم. وقت آن رسیده است که با نکات مهم در طراحی سایت آموزشی آشنا شوید. گوش به زنگ باشید.

صحت اطلاعات

به عنوان یک موسسه آموزشی ، بدیهی است که شما باید صحت هر گونه اطلاعاتی را که منتشر می کنید جدی بگیرید. این امر به ویژه هنگام انتشار وب سایت بسیار مهم است. زیرا محتوای وب برای دیدن همه به راحتی در دسترس است.

به عنوان مثال ، کاربران از اشتباهی در اطلاعات تماس وب سایت شما قدردانی نخواهند کرد. قبل از انتشار محتوا ، مطمئن شوید که شما و تیمتان آن را کاملاً تصحیح کرده اید.

ساده-نگه-داشتن-طراحی-وب-سایت-خود

ساده نگه داشتن طراحی وب سایت خود

اطمینان حاصل کنید که جنبه های زیبایی طراحی وب سایت آموزشی شما ساده است. بسیاری از ویژگی ها و موارد موجود در یک صفحه می تواند برای کاربر مدرن خسته کننده باشد. اگر بازدیدکننده دائماً با اطلاعات بیش از حد موجود در یک صفحه منحرف می شود. ممکن است هدف اصلی مطالب را درک نکند.
استفاده عمدی از فضای سفید را در هر صفحه فرود وب سایت خود در نظر بگیرید. برخی مطالعات نشان می دهد که استفاده صحیح از فضای سفید به بیش از 20٪ از کاربران عادی اجازه می دهد تا درک کنند. این به معنای پردازش ساده طراحی وب سایت شما است.

استفاده از پیمایش کاربر پسند

موارد زیادی وجود دارد که باید هنگام طراحی یک وب سایت آموزشی به جستجو بپردازید. این “معماری” نامیده می شود زیرا تمام اطلاعات وب سایت شما در یک ساختار دیجیتالی قالب بندی شده است که به کاربران امکان می دهد بین صفحات به جلو و عقب بروند.
اینجاست که طراحی وب سایت شروع می شود و بر بقیه پروژه طراحی تأثیر می گذارد. معماری تصادفی و بهم ریخته برای کاربران گیج کننده و ناامیدکننده است.
به عنوان مثال ، اگر کاربر فقط می تواند از یک صفحه خاص که یک صفحه اصلی نیست به اطلاعات تماس دسترسی پیدا کند ، افراد کمتری احتمالاً با شما تماس می گیرند. اطمینان حاصل کنید که طراحی معماری وب سایت شما امکان پیمایش آسان به بقیه وب سایت را فراهم می کند.

کاهش سرعت بارگیری صفحه (لودینگ)

بخش قابل توجهی از هر وب سایت عملکرد آن است. اگر طراحی وب سایت آموزشی شما با اطلاعات زیادی در مورد ظرفیت داده آن روبرو شود ، احتمالاً کند خواهد بود.
مهم است که درباره آن فکر کنیم. زیرا ممکن است کاربر منتظر بارگذاری صفحه شما نشود. با اطمینان از سریع بارگیری سایت خود ، آنها را درگیر سایت خود کنید.

پیاده سازی سئو بوسیله محتوای خود

هدف از طراحی وب سایت آموزشی شما جذب طیف گسترده ای از کاربران است. با این حال ، کاربران اینترنت باید بتوانند شما را آنلاین پیدا کنند.

این امر از طریق بهینه سازی موتور جستجو یا سئو محقق می شود. برخی از جنبه های طراحی وب سایت به موتورهای جستجو امکان می دهد تا کلمات کلیدی موجود در محتوا را بهتر تحلیل کنند.

پیاده سازی سئو سالم برای هر وب سایت موفقی در این عصر بسیار مهم است. خوشبختانه روش های زیادی وجود دارد که می توانید محتوای سئو را به درستی در وب سایت خود قرار دهید.

تاثیر نام تجاری بر کسب و کار

نام تجاری و سازگاری بصری

وب سایت شما اولین چیزی است که دانشجویان جدید یا فارغ التحصیلان می بینند. این ابزار اصلی ارتباطات برای بسیاری از قسمتهای داخلی وب سایت شماست.
ضروری است آنچه به صورت آنلاین اتفاق می افتد. در مورد آنچه به صورت آفلاین اتفاق می افتد تأمل کنید. بازاریابی و مارک تجاری باید در همه کانال ها سازگار باشد. به عنوان مثال ، همان داستان هایی را که در وب سایت خود می گویید در بسته های تبلیغاتی خود بگویید.
دوم ، بسیاری از مدارس در وب سایت هایی که در مناطق دیگر ندارند ، بخشهای جداگانه ای را ارائه می دهند. اما وب سایت هنوز هم باید مانند یک واحد منسجم احساس شود. نه 20 صفحه مختلف که همه احساس بی ارتباط بودن کنند.

استفاده از تصاویر متعدد و متنوع

از آنجا که محتوای اطلاعاتی برای طراحی وب سایت شما مهم است. شما باید اطمینان حاصل کنید که تصاویر با کیفیت خوبی در هر صفحه وجود دارد.
استفاده موفقیت آمیز از تصاویر برای کمک به تجزیه و تحلیل میزان اطلاعات متنی در یک صفحه ، به تجربه کاربر کمک می کند تا جذاب و راحت باشد. تمام تلاش خود را برای ترکیب انواع مختلف تصاویر انجام دهید. مشروط بر اینکه مربوط به اطلاعات کنار آنها باشد.

 طراحی رنگین و هیجان انگیز

موسسه آموزشی شما احتمالاً از قبل مارک توسعه یافته ای دارد. این را کاملا تحت تأثیر قرار دهید تا وب سایت خود را طراحی کنید.

از آرم موسسه خود یک طرح رنگی معقول ترسیم کنید. از آن در تمام صفحات اصلی وب سایت استفاده کنید. پیام های کوتاه و ساده را در صفحه های بیانیه مأموریت موسسه قرار دهید.

هر دوی این نکات به بهبود تجربه مثبت کلی کاربر کمک می کند. زیرا کاربر می تواند درک دقیق تری از آنچه سازمان شما را متمایز می کند بدست آورد.

آموزش ها

آموزش طراحی سایت 1400 به صورت رایگاناموزش کاهش سرعت بارگیری صفحهاهمیت نام تجاری و سازگاری بصری برای وب سایتتاثیر محتوا نویسی سایت بر سئوجدیدترین شیوه های اموزش طراحی سایت 2021طراحی رنگین و هیجان انگیز بر وب سایتطراحی سایت آموزشیعلت اهمیت طراحی وب سایت آموزشیکلیدهای طراحی وبسایت آموزشی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.